Сучасне суспільство багато зусиль спрямовує на те, щоб закласти основи для успіху дітей. Знання, навички, гуртки та секції для раннього розвитку, дорогі курси та числені індивідуальні заняття з фахівцями – в дітей потрібно інвестувати системно та багато. У Центрі “Промінь” ми на перше місце ставимо гармонійний розвиток дитини як особистості. Розвиток – не для досягнення закладеного в соціумі рівня, а для того, щоб дитина повноцінно розвивалася та була щасливою.
Творчість природно пов’язана з життям дитини і є необхідною частиною її розвитку. Через малюнок, розповідь, гру дитина передає те, що для неї важливо і що хвилює. Дайте дітям відповідний вид діяльності або матеріал – і творчий процес вже не зупинити.
Існує безліч різновидів арт терапії, елементи якої проводимо ми в МЦ”Промінь”:
– Пісочна терапія
– Ізотерапія
– Терапія кольором
– Драма терапія
– та багато ін.
Арт-терапія дозволяє не просто добре налаштувати дитину на заняття, розвивати творчий потенціал, але і навчає висловлювати свої почуття і емоції. Арт терапія – це процес що захоплює!. Завдяки правильній побудові взаємовідносин з оточуючими і самим собою дитина вчиться жити в стані гармонії.

З повагою, вчитель з ОТМ Пантус В.М.